AKTUÁLNE: Titul pre Bystricu, výpovede pre hráčov (ft Lintner, Sersen, Rapáč)

20.03.2020

Exkluzívne rozhovory s hráčmi a šéfom Pro-Hokeja. Čo okrem koronavírusu bolo v skutočnosti za okamžitým zrušením sezóny? Prečo cítia hráči veľkú krivdu? A kto vlastne rozhodol o majstrovi? Rišo Lintner, Braňo Rapáč a Mišo Sersen v novej epizóde Borisa a Brambora.

MIRO ŠATAN o pohári  

https://sport.aktuality.sk/c/440303/miroslav-satan-bol-proti-udeleniu-titulu-jeho-slova-sa-nezhoduju-s-richardom-lintnerom/   

JÁN SÝKORA o práci na stavbe  

https://sport.aktuality.sk/c/440344/video-uspesny-slovensky-hokejista-musi-makat-na-stavbe-aby-po-ukoncenej-sezone-uzivil-rodinu/   

PRODUKCIA PODCAST: ZAPO - zábava v podcastoch https://www.instagram.com/zapoofficial/   

Artwork: https://www.instagram.com/illbara/  

ZAPO ti odporúča podcast Nehanební hokejoví bastardi  https://open.spotify.com/show/1Xawfd4dnYsXQXolEG7DuB

Podcast Boris a Brambor je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK