ZADANÝ V MONTREALE (Tomáš Tatar - 1. časť)

27.04.2020

Boris: "Opýtam sa-neopýtam sa, šak už má priateľku, ale tie bočné efekty, ktoré mesto ako Montreal pre hráča NHL ponúka..." (10:50) Pravda o tom, aké ťažké to bolo vo Vegas. Tuna: "Tréner bol férový, povedal mi to ako chlap." S Tomášom Tatarom aj o tom, ako vznikla jeho prezývka Tuna. Brambor: "V Dubnici tuniaky neplávajú, ale jeden tuniačik nižšieho vzrastu..." 

Trtovi sme poslali S-ko :))  https://www.allforfan.com/sk/suveniry/boris-a-brambor 

artwork: https://www.instagram.com/illbara/ 

Poznáš podcast NEHANEBNÍ HOKEJOVÍ BASTARDI?  https://open.spotify.com/show/1Xawfd4dnYsXQXolEG7DuB 

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch  

Podcast Boris a Brambor je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK