ÚPLNE NA DNE

05.12.2019

Boris Bramborovi: "I gave up...na mesiac, na dva som to jednoducho vzdal." Brambor Borisovi: Normálne som sa rozplakal jak malé decko...aj Ivane som hovoril, že sa na to vyseriem." Nevysral. A o tri mesiace dvíhal nad hlavu Stanley Cup. 

A keby bolo málo Brambora, môžete ho tento týždeň počuť aj v inom podcaste: https://open.spotify.com/show/66OGJspUj1ieAVy21dCFuh    

No a keby sa vám žiadalo viac Borisa, tak tu je najnovší rozhovor (aj o podcaste): https://dennikn.sk/1672035/valabik-napisal-knihu-komentuje-v-rtvs-a-nahrava-podcast-s-gaborikom-nie-som-celebrita/   

Borisov Instagram - ťuk sem https://www.instagram.com/borisvalabik/?hl=sk   

Bramborov - klik sem https://www.instagram.com/mgaborik12/?hl=sk

Podcast Boris a Brambor je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK