MILIÓN ZA 179 DNÍ (ft tichí spoločníci)

17.04.2020

Zákulisie nášho podcastu ako nikdy predtým. Adela: "To bol aký bizár?" Čeky: "Ja by som nemohol mať taký podcast?" Čo všetko sa stalo za 179 dní, ktoré pre nás znamenali MILIÓN vašich vypočutí? 

Za ten milión ĎAKUJEME v prvom rade vám. Nesmierne si vážime vašu priazeň. Ďalšie veľké ĎAKUJEME patrí partnerom tohto podcastu - Sporke a Fortune. A tretie ĎAKUJEME ide našim unsung heroes - ľuďom, ktorí stoja v pozadí a ktorí v tejto, pre nás výnimočnej a slávnostnej chvíli, konečne prehovoria :) 

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/  

ZAPO ti odporúča podcast Nehanební hokejoví bastardi  https://open.spotify.com/show/1Xawfd4dnYsXQXolEG7DuB 

artwork: https://www.instagram.com/illbara/ 

 

Podcast Boris a Brambor je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK