KÁVIČKÁR Z KLIETKY @lajosko.klein
01:09:07

KÁVIČKÁR Z KLIETKY @lajosko.klein

29.10.2020

Prvý slovenský fighter v UFC! Ľudovít Lajoš Klein a všetko o jeho premiére v Abu Dhabi, kde ukončil súpera K.O. v 1.kole! (15:29) O tom, ako musel zhodiť 13 kíl za 10 dní a ako aj tak prišiel o prémiu 50 000 dolárov. NEXT? SLOVENSKÝ SEN  https://open.spotify.com/episode/1ZQJfZMYOYOSnuPFyiIaVy  Produkcia: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/  Merch B&B  https://www.allforfan.com/sk/suveniry/boris-a-brambor  Artwork: @illbara

Podcast Boris a Brambor je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.