KAREL GOTT, ROBOCOP A ŽIRAFA NA KORČULIACH

13.10.2019

Vypočujte si historku z Los Angeles a dozviete sa, s kým Majo Gáborík spieval nadránom Gottovu pesničku. V tejto epizóde aj veľmi otvorene o tom, či si Boris a Marián dopriali sex v deň zápasu a čo si myslia o kauze Brejčák - Zigo. Dozviete sa, ktorý klub NHL má najkrajšie roztlieskavačky, kto sú sú slovenskí Beckhamovci a prečo bol Claude Giroux v Prahe v hladine Alfa. 

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/   

Artwork: https://www.instagram.com/illbara/   

ZAPO ti odprúča podcast Nehanební hokejoví bastardi https://open.spotify.com/show/1Xawfd4dnYsXQXolEG7DuB

 

Podcast Boris a Brambor je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK