NUDIL SA, VRÁTIL SA, VYHRAL GRANDSLAM (Filip Polášek)
01:10:20

NUDIL SA, VRÁTIL SA, VYHRAL GRANDSLAM (Filip Polášek)

12.05.2021

Do Austrálie odlietal s tým, že pri narodení dcéry asi nebude. Filipova priateľka Karin: "Keď budeš hrať finále, môžeš nestihnúť pôrod :)" Malá sa narodila v piatok a Filip Polášek v nedeľu vyhral štvorhru na Australian Open. Stal sa tak prvým slovenským mužským grandslamovým šampiónom. NEXT? KEĎ V NEW YORKU ZAHRMELO ŠTVRTÝKRÁT  https://open.spotify.com/episode/43QYKxVqXShtvKsd1oF8KN  Produkcia by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  MERCH  https://www.allforfan.com/sk/suveniry/boris-a-brambor  

Podcast Boris a Brambor je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.