ĽUBO VIŠŇOVSKÝ - špeciál

08.11.2019

Brambor Višňovi: "Ani niektoré baby by sa nemuseli hanbiť za také kozy, čo máš ty..." Jeden z najlepších hokejistov, akí kedy hrali, v otvorenom rozhovore s Borisom a Bramborom o kariére, ceste za petrohradským zlatom, havárii, pri ktorej takmer prišiel o život, ale aj podprsenke, ktorú mu daroval spoluhráč na vianočnom večierku. Vypočujte si hollywoodsky úsmev Ľuba Višňovského v novej epizóde.

https://www.instagram.com/visnovsky17/?hl=sk   

https://www.instagram.com/mgaborik12/?hl=sk   

https://www.instagram.com/borisvalabik/?hl=sk   

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/   

Artwork: https://www.instagram.com/illbara/   

ZAPO ti odprúča podcast Nehanební hokejoví bastardi https://open.spotify.com/show/1Xawfd4dnYsXQXolEG7DuB

Podcast Boris a Brambor je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK