MALÝ BRAMBOR ALEBO MALÁ IVKA? (vianočná epizóda s Ivanou Gáborík)

19.12.2019

Brambor Borisovi: "Ešte mi nedopína, že budem otec." Doktor Valábik Ivke a Bramborovi: "Pupočnú šnúru by som odstrihol..." Ivana Borisovi: "Ty sa nejak blízko dostávaš do rodiny, ty by si chcel vedieť všetko!" 

Podcast Boris a Brambor je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK