IVAN TÁSLER - špeciál

22.11.2019

Ivan Borisovi a Bramborovi: "Chcel by som sa raz naučiť korčuľovať." Brutálne otvorený a úprimný rozhovor s Ivanom Táslerom - "Ľudia ani nevedia, aký vlastne som. Mne sa to na jednej strane aj páči, na druhej strane mi to niekedy príde ľúto." O úplných začiatkoch, láske k hudbe, o pokore - "Nesnažíme sa šťastie vyžmýkať úplne do sucha." Aj o novej pesničke - "...a ona mi odpísala IMT SMILE forever!"

Tu si ju môžeš vypočuť: https://open.spotify.com/artist/5RWHGrgwCmIrv1EJlYGIIl     

...a tu si ju môžeš pozrieť: https://www.youtube.com/watch?v=Hz9wee0FNPw   

Na záver tejto epizódy aj hudobné číslo! Marián Gáborík feat. Ivan Tásler - Na ceste 540, Brambor si musí zakričať... (01:00:36)

No a my sme tu: https://www.instagram.com/borisvalabik/?hl=sk   

...a tu: https://www.instagram.com/mgaborik12/?hl=sk   

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/   

Artwork: https://www.instagram.com/illbara/   

ZAPO ti odprúča podcast Nehanební hokejoví bastardi https://open.spotify.com/show/1Xawfd4dnYsXQXolEG7DuB

 

Podcast Boris a Brambor je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK