#19 EVERGRANDE GROUP A JEHO VPLYV NA GLOBÁLNU EKONOMIKU
33:24

#19 EVERGRANDE GROUP A JEHO VPLYV NA GLOBÁLNU EKONOMIKU

18.10.2021
EVERGRANDE Group, druhá najväčšia developerská spoločnosť Číny,  ktorá sa dostala do finančných problémov a zasahujú do globálnej ekonomiky. Aký to môže mať dopad a čo to pre nás znamená? Sledujte nás na všetkých podcast platformách alebo na instagrame _bmt_podcastYouTube: BMT PodcastAutori: Martin Babocký, František Michalovích

Podcast BMT Business Money Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.