#16 Marta Fandlová | Klíma Ťa Potrebuje
42:46

#16 Marta Fandlová | Klíma Ťa Potrebuje

25.06.2021
Do nášho podcastu BMT Business Money Talks, sme si k téme ESG Investovanie pozvali odborníčku z organizácie @klimatapotrebuje @martafandlova , aby nám priblížila environmentálnu problematiku. Vypočujte si náš podcast na Spotify, Apple Podcasts alebo nás sledujte na YouTube 🍀🌻😎#podcast #business #fastfashion#greenwashing #esg #investing @martin.babockyLink na kalkulačku uhlíkovej stopy:https://iep.sk/Kalkulacka

Podcast BMT Business Money Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.