#14 NFT - Non-Fungible Tokens
35:03

#14 NFT - Non-Fungible Tokens

28.04.2021
Non Fungible Tokens, ale inak - nezameniteľné jednotky dát pracujúce na blockchaine. Boom, ktorý sa nedá ignorovať a veľmi nás zaujal. Má táto forma investovania budúcnosť? Je to len hype, ktorý padne tak rýchlo ao nastúpil, alebo sa pozeráme na novodobé moderné umenie a formu prezentácie svojej tvorby v rôznych formátoch? 

Podcast BMT Business Money Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.