#12 Toxic Trading - Nebezpečné investovanie
24:55

#12 Toxic Trading - Nebezpečné investovanie

22.03.2021
Poslednú dobu sa roztrhlo vrece s reklamami na socialnych sieťach, kde nás všetkých lákajú na trading. Využíva sa nízke povedomie o investovaní, jeho formách a najmä sa neupozorňuje na riziko. Prezentujú sa len výnosy, nízke poplatky a lákavý životný štýl, ktorý môžeme dosiahnúť kopírovaním úspešných traderov. Je to vážne tak ako sa to prezentuje? V tejto epizóde sa o tom rozprávame. 

Podcast BMT Business Money Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.