#2 Millennials a Investičné Platformy
53:06

#2 Millennials a Investičné Platformy

02.10.2020
Rozhodli sme sa načať jednu bezodú tému ktorú budeme určite spomínať aj v iných epizódach - MILLENNIALS. Generácia ktorá mení svet, pohľad na investovanie a je niečim iná ako predošlé generácie.Súčasť tejto generácie je aj investovanie cez mobilné aplikácie ktoré nesie svoje riziká a nie vždy prinášajú iba zisk a pozitívne emócie. 

Podcast BMT Business Money Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.