Episodio 2- Relaciones Tóxicas
47:04

Episodio 2- Relaciones Tóxicas

06.06.2020

Todo un tema las relaciones tóxicas. ¿Sabemos que son realmente? ¿Que nos hace saber que estamos en una relación tóxica? 

Un tema delicado, picante, hasta privado. Hoy hablamos de la toxicidad desde nuestro punto de vista y nuestras experiencias, de algo que nos hace tan bien, pero a la vez tan mal 

Podcast BLAH BLAH BLAH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.