Episodio 1- Cuarentena a lo Centennial
29:08

Episodio 1- Cuarentena a lo Centennial

28.05.2020

Hoy miramos la cuarentena desde otro punto de vista. ¿Ya te diste cuenta de que no sos un tomador social? ¿Cuanto extrañas las salidas y el sexo casual? ¿Cuantas veces al día cargas tu celular? Con esa energía tan particular compartimos nuestras experiencias de esta cuarentena que está siendo vivida muy en modo centennial

Podcast BLAH BLAH BLAH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.