#4 - Nika Tarková a.k.a. @RaceCarBlondie

18.10.2020
S Nikou sme sa rozprávali o práci v AR Cars; či si superšporty nájdu na Slovensku zákazníka; čo si myslí o novom Golfe GTI Clubsport; prebrali sme dôvody vzniku Mercedesu-Benz SL a konceptu EQC 4x4^2 či prečo EÚ zakázala Rolls-Roycu podsvietený znak.

Podcast BlaBlaCast - o autách s Michalom Krajčírom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK