#16 - Peťo Baran - Rally je pre mňa ako kokaín
01:25:10

#16 - Peťo Baran - Rally je pre mňa ako kokaín

18.02.2021
Bývalý redaktor magazínu Roadlife.sk, motorkár a teraz aj rally navigátor prirovnal tento motoršport k tvrdej droge, ktorú keď raz skúsite, nechcete sa vrátiť k tým mäkkším. O tom, aké je to vyletieť mimo trate, koľko stoja jedny preteky či čo znamenajú navigátorské pokyny v Rally.

Podcast BlaBlaCast - o autách s Michalom Krajčírom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.