#15 - Lenka Kalafut Lendacká - Slováci si na elektromobilitu pomaly zvyknú
31:41

#15 - Lenka Kalafut Lendacká - Slováci si na elektromobilitu pomaly zvyknú

13.02.2021
V aktuálnej epizóde sme rozoberali emisné normy z pohľadu importéra, prečo sa Škode aj počas koronakrízy tak darilo, prečo ju stále ľudia majú radi a či príde slovenská X6-ka aj v inom variante!

Podcast BlaBlaCast - o autách s Michalom Krajčírom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.