#14 - RevRats špeciál #2 - Automobilky stratili gule!
41:45

#14 - RevRats špeciál #2 - Automobilky stratili gule!

27.01.2021
V dvojtretinovom zložení (bez Laca) prichádza ďalší RevRats špeciál, kde sme diskutovali s Milošom o knihe Okresky, ako aj o tom, či je dostatok športových áut v ponuke automobiliek a čo sú vlastne športové autá.

Podcast BlaBlaCast - o autách s Michalom Krajčírom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.