BABY NA MIZINE

BABY NA MIZINE

PODCAST - zážitkový a vtipný! …o čom?! Študentský život, lacné cestovanie, Americký sen, stáže, práca v zahraničí, každodenný život, kríza ‘’mladého’’ veku a omnoho viac! https://instagram.com/baby_na_mizine?utm_medium=copy_link

Podcast BABY NA MIZINE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (5 epizód)

22:25
  
23.02.2022

Americký sen 2

Dopľňujúce info k USA letu a sprosti, ktorého nezmestili do dielu Americký sen 1…
42:51
  
09.02.2022

Americký sen

Work & Travel USA alebo o tom ako sme 4 mesiace prežívali, ale v konečnom dôsledku to bol najlepší summer job a najlepšie leto.
25:59
  
02.02.2022

#online doba (002)

Homeoffice, dištančná výučba, lockdown a kopu iných nezmyslov!
28:51
  
01.02.2022

#intraklajf (001)

#intraklajf, kto zažil vie, kto nezažil môže ľutovať a kto zažije nech si poriadne užije! . . . Podpor nás na Instageme @baby_na_mizine, kde sa budeme tešiť na tvoju spätnú väzbu ❤️
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.