Dnes som zasa stretol Krista
13:58

Dnes som zasa stretol Krista

26.07.2020
Ten názov znie dosť provokačne, ale myslím ho doslova. Nie tak, že Krista stretáme v inom človeku, pretože… čokoľvek sme urobili jednému z Jeho najmenších, urobili sme to vlastne pre Neho. Myslím na iné stretnutia, na stretnutia, ktoré nás nútia rozhodovať sa na akú stranu sa postavíme, rozhodovať sa, čo v živote zmeníme a čo zasa zanecháme. Takýchto momentov je v živote každého človeka veľmi veľa, len nie vždy si uvedomíme, koho sme to vlastne stretli a čo sa od nás po takom stretnutí očakáva.

Podcast Audio | CHCEMVIAC — Viac ako dáva tento svet… je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.