Manželstvo
28:27

Manželstvo

04.03.2012
Manželstvo v dobrom i zlom. To bola téma tohtoročného Národného týždňa manželstva. Manželstvo môže byť veľkým darom, ale človek v ňom môže prežívať aj neskutočné trápenie. Ako môžem tomu druhému lepšie porozumieť? Prečo on/ona nerozumie mne? Dá sa to vydržať? Malo by byť manžlestvo o "vydržaní" alebo môže byť pre nás celoživotnou radosťou? Nad slovami z Biblie, ktoré boli naším svadobným mottom sa dnes nezamýšľam sám. S kým iným, ak nie s mojou manželkou Alenkou? Prežili sme spolu 15 rokov a niečo z toho, čo sme sa za tie roky naučili, vám tu teraz predkladáme.

Podcast Audio | CHCEMVIAC — Viac ako dáva tento svet… je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.