#020 — Špeciál: Q&A Náboženstvo a morálka generácie Z — seminár z KPM Online 2021 — druhá časť
44:37

#020 — Špeciál: Q&A Náboženstvo a morálka generácie Z — seminár z KPM Online 2021 — druhá časť

28.04.2021
Slavo Slávik, Ondrej Kolárovský a Martin Viglaš odpovedajú na otázky po diskusii o tom, ako prinášať Ježiša generácii Z. Toto je druhá časť seminára, ktorý odznel na konferencii pracovníkov s mládežou KPM online a má aj prvú časť, ktorú nájdete na našom kanáli tiež. Nájdete tu odpovede na otázky ako:  — Vidíte potrebu zmeny organizácie bohoslužieb kvôli generácii Z?, — Ako zatraktívniť cirkev pre generáciu Z aby sa aktívne zapájala a budovala živú komunitu?, — Ako odovzdávať zodpovednosť generácii Z?, — Je generácia Z menej náboženská resp. menej otvorená viere v Boha?, — Ako slúžiť generácii Z ak si z generácie Z?, — Ako sa vžiť do generácie Z bez toho, aby sme žili vo svete?, — Ako ukázať generácii Z, že pravda aj keď možno zabolí v skutočnosti oslobodzuje?, — Ako sa postaviť k veciam sexuality, morálky, v dnešnej popkultúre? Filmy, seriály, hudba?, — Ako byť posvätený no zároveň byť relevantný pre ľudí?, — Čo povedať dvom kresťanom, ktorí sa chcú zobrať resp. prečo by mali čakať so sexom až do manželstva (okrem dôvodu, že ku svadbe nemusí prísť)?. Video si môžete pozrieť tu:

Podcast Audio | CHCEMVIAC — Viac ako dáva tento svet… je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.