Artyho_svet

Artyho_svet

Autor: Arty
Ahojte :) snažili sme sa pripraviť nový podcast o mačkách, kde sa dozviete mnoho ba až veľa zaujímavých informácií, zvláštnych príbehov a možno sa aj zasmejete :) Epizóda 1 pozostáva z prierezu mačacej histórie Prajeme príjemné počúvanie aj s Vašou mačkou :) #artyho_svet

Podcast Artyho_svet je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (1 epizóda)

15:34
  
10.01.2022

Artyho_svet

#artyho_svet Artyho svet_Epizóda 1_História mačiek Ahojte :) snažili sme sa pripraviť nový podcast o mačkách, kde sa dozviete mnoho ba až veľa zaujímavých informácií, zvláštnych príbehov a možno sa aj zasmejete :) Prajeme príjemné počúvanie aj s Vašou mačkou :) 
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.