Knižné ochutnávky: Peter Krištúfek - poviedka To (zo zbierky Morytáty)
05:01
Podcast: Artforum

Knižné ochutnávky: Peter Krištúfek - poviedka To (zo zbierky Morytáty)

19.05.2020

Ukážka z poviedkovej zbierky Morytáty od Petra Krištúfka a doslov ku knihe od grafického dizajnéra Pala Bálika. Raritná kniha, vytlačená na červenom papieri a doplnená o strašidelné ilustrácie od Pala Čejku je posledné dokončené dielo Petra Krištúfka. Zbierka špeciálna obsahom aj formou bola vydaná na autorovu počesť. Ukážku čítali Lena Libjaková a Šimon Ferstl.

Podcast Artforum je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.