Na okraji - ep.27: Leto
01:29:06
Podcast: Artforum

Na okraji - ep.27: Leto

20.06.2021

Dnes sme nahrávali iba v dvojici a tak sme odsunuli pokračovanie k téme film a venovali sa letu a dovolenkám. Ako vždy, vykľulo sa z toho dobrodružstvo svojho druhu a rozprávanie nás opäť doviedlo na územia, ktoré sme neplánovali navštíviť.

 

Rozprávali sa Juraj Malíček a Juraj Kováčik

 

Jurko

Akira 1 Katsuhiro Otomo

Rychlý jako gepard a řvoucí jako lev

Neuromantm, Gibson William

Juraj

The Bomber Mafia, Malcolm Gladwell

Seven and a Half Lessons About the Brain by Lisa Feldman Barrett

Podcast Artforum je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.