Na okraji - ep.07: Ted Chiang a jeho kniha Výdych
01:00:01
Podcast: Artforum

Na okraji - ep.07: Ted Chiang a jeho kniha Výdych

12.07.2020

V čom je Ted Chiang jedinečný autor, porovnanie s Borgesom, v čom sú rovnakí a v čom nie, matematika a mágia, skvelý film Arrival (2016), jazyk nás robí, kým sme, poviedky z druhej knihy, ktoré by si zaslúžili sfilmovanie, prečo sa dnes ľudia vyhýbajú sci-fi, o tom, či sa bojíme rozmýšľať o budúcnosti a ako vždy niekoľko knižných odporúčaní na záver. Marína Gálisová - redaktorka a prekladateľka (Ted Chiang: Výdych), Juraj Malíček, Juraj Kováčik

Podcast Artforum je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.