Rozprávanie s Katarínou Kucbelovou, autorkou knihy Čepiec
56:10
Podcast: Artforum

Rozprávanie s Katarínou Kucbelovou, autorkou knihy Čepiec

29.03.2020

Začiatky literárnej súťaže Anasoft litera, ako sa zrodila Čepiec, folklór a jeho miesto v dnešnom svete, znepokojujúce zatváranie hraníc, práca v reklame, ženský údel a feminizmus v literatúre, Cigán verzus Róm, o literárnej kritike, čo čítame tieto dni a nie úplne optimistický záver.

Podcast Artforum je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.