Rozprávanie s Dadom Nagyom
01:24:11
Podcast: Artforum

Rozprávanie s Dadom Nagyom

19.04.2020

Ukľudnenie v čase korony, knihy, ktoré naozaj zasiahnu, obavy knižného trhu, špecifiká slovenskej literatúry, naša konšpiračná teória (áno, opäť), VŠMU a písanie kníh, vysoká vz. žánrová literatúra, humor v literatúre, ako sa rozhoduje porotca Anasoftu, dvaja favoriti Dada Nagya, aká by mala byť literárna kritika, ako  by na ňu mali reagovať autori, kto by mal čítať rukopis pred vydaním, svet domácich knižníc.

 

S Dadom Nagyom sa rozprávali Dušan Šuster a Juraj Kováčik

Podcast Artforum je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.