Beseda - O poézii, možnostiach a hraniciach literárneho sveta
01:13:21
Podcast: Artforum

Beseda - O poézii, možnostiach a hraniciach literárneho sveta

02.07.2020

Katarínu Kucbelovú aj Máriu Ferenčuhovú sme už privítali v našom literárnom podcaste na Stanici Kozia 20 a zakaždým sme sa dočkali nielen debaty o literatúre, ale aj podnetných odbočiek siahajúcich ďaleko za hranice literárneho sveta.

Tentokrát sa obe autorky stretnú v jednom rozhovore!

O rozdieloch medzi poéziou a prózou, odlišnostiach medzi fikciou a realitou či o hranici medzi praktickým a nepraktickým budú rozprávať dve z najvýraznejších súčasných slovenských spisovateliek.

PS: A možno opäť padnú aj viac či menej nápadné zmienky o astrofyzike alebo umení výroby čepca.

HOSTIA: Katarína Kucbelová Mária Ferenčuhová Dušan Šuster

Podcast Artforum je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.