Beseda: Pocta malým kníhkupectvám a uvedenie knihy Neznáme neznáme
54:44
Podcast: Artforum

Beseda: Pocta malým kníhkupectvám a uvedenie knihy Neznáme neznáme

06.11.2020
Vraví sa: povedz mi, čo čítaš, a ja ti poviem, kto si. Britský esejista Mark Forsyth, náruživý čitateľ a vášnivý návštevník miest, kde sa predávajú knihy, to úslovie posúva o kúsok ďalej: Poviem ti, ako som našiel tie najbáječnejšie literárne poklady, a ty ma budeš nasledovať, nájdeš ich tiež a potom ti už nebudem musieť hovoriť, kto si, lebo to sám budeš vedieť. Pár strán, britský humor a ohromná poklona nielen knižkám, ale aj dobrým kníhkupectvám. Takým, kde nájdeme poklady. A práve takým sa budú naši hostia venovať aj v diskusii. Ich filozofii, názorom, hodnotám, výberom kníh ale aj tomu, ako a čím v tomto období žijú. *Kniha vychádza v rámci osláv 30 rokov kníhkupectva Artforum. HOSTIA: Vladimír Michal • zakladateľ Artfora a vydavateľstva Artforum Richard Molnár • majiteľ a kníhkupec z pezinského Artfora Klára Bernátová • zakladateľka Artforum knižného klubu Monika Kompaníková • spisovateľka a moderátorka Knihu Marka Forsytha - Neznáme neznáme nájdete na našom webe: https://www.artforum.sk/katalog/145320/nezname-nezname  

Podcast Artforum je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.