Rozprávanie so Zuzanou Šeršeňovou
58:25
Podcast: Artforum

Rozprávanie so Zuzanou Šeršeňovou

17.05.2020

O tom, čo všetko obnáša práca editora vo veľkom vydavateľstve, podľa čoho vyberá knihy na publikovanie, ako pracuje s autormi, Pavel Vilikovský, Katarína Kucbelová, Dominik Dán, Juraj Červenák a zopár rád, čo by mal a čo by nemal urobiť začínajúci autor, keď posiela prvý rukopis do vydavateľstva.

 

Rozprávali sa Dušan Šuster a Juraj Kováčik.

Podcast Artforum je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.