Rozprávanie s Máriou Ferenčuhovou
01:15:22
Podcast: Artforum

Rozprávanie s Máriou Ferenčuhovou

14.06.2020

Ťažký rok a život s obmedzeniami. Poézia, ktorá presakuje škárami a ako sa z nej stane kniha básní. Čo majú spoločné astrofyzika, populárna veda a poézia. Francúzština a prekladanie kníh. Neznesiteľný a nevyhnutný Michel Houellebecq. Prečo sa nám Černozem páči ešte viac ako Imunita. Obrovská príležitosť, ktorú teraz máme. Na záver, ako vždy, zopár dobrých filmov a kníh.

Podcast Artforum je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.