Knižné ochutnávky: Etgar Keret - Osem percent ničoho / poviedka Potrubie
07:10
Podcast: Artforum

Knižné ochutnávky: Etgar Keret - Osem percent ničoho / poviedka Potrubie

06.05.2020

Zbierku poviedok zostavil izraelský spisovateľ, obľúbený aj na Slovensku pre jeho vtipný, ale inteligentný štýl, špeciálne pre vydavateľstvo Artforum. Predstavil v nej päťdesiatjeden rôznorodých príbehov, ktoré sa mohli stať komukoľvek z našich známych… Alebo nemohli? V preklade Silvie Singer ukážku čítal Šimon Ferstl.

Podcast Artforum je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.