Knižné ochutnávky: David Grossman - Život sa so mnou pohráva
16:54
Podcast: Artforum

Knižné ochutnávky: David Grossman - Život sa so mnou pohráva

26.05.2020

Ukážku z najnovšej knihy Davida Grossmana pri príležitosti Noci literatúry čítala Szidi Tobias. Román s názvom Život sa so mnou pohráva v slovenskom preklade Silvie Singer vyjde na jeseň 2020 v edícii -klad vydavateľstva Artforum. Nahrávka pre Noc literatúry bola realizovaná s podporou Veľvyslanectva Štátu Izrael na Slovensku.

Podcast Artforum je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.