Na okraji - ep.06: Zábava
01:04:53
Podcast: Artforum

Na okraji - ep.06: Zábava

21.06.2020

Čo je vlastne opozitum zábavy, zábava nemusí byť smiešna, prečo knihovník v Mene ruže otrávil knihu o Komédii, nahrávanie podcastov je naše okopávanie záhrady, Desmod a Playstation, Django a Django, nízke je len to, o čom nerozmýšľame, hrať alebo nehrať The Last of Us Part 2, ako sa mohol z Hry o tróny stať rodinný seriál, iný spôsob sledovania Jednoducho Mária, aj pitie je forma zábavy, pornografia je veľmi nezábavná a čo s ňou robí Nový Zéland, wrestling ako dramatická inscenácia, tvoria nás príbehy, ktoré sa na nás namotajú cestou životom.  

Rozprávali sa Juraj Malíček, Denis Mačor a Juraj Kováčik

Podcast Artforum je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.