Na okraji, ep. 01 - Prečo máme radi postapokalyptické knihy a filmy
49:22
Podcast: Artforum

Na okraji, ep. 01 - Prečo máme radi postapokalyptické knihy a filmy

09.04.2020

Správne mala byť tá otázka v minulom čase - prečo sme ich mali radi? V týchto dňoch nás veru knihy a filmy o katastrofách, ktoré zmenia svet, ani trochu nebavia. Napriek tomu, ich čítanie nás možno niečomu naučilo. Minimálne tomu, že tušíme, že svet "po" môže byť iný ako svet "pred". 

Rozprávali sa Juraj Malíček, Denis Mačor a Juraj Kováčik

Podcast Artforum je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.