ARTÉRIA Podcast

ARTÉRIA Podcast

Autor: Adriana
Podcast s kultúrno-umeleckým obsahom, ktorý vznikol z potreby rozvíjania a šírenia myšlienok a vedomostí, ktoré sú obsiahnuté v duševnej činnosti tvoriacich autorov z oblasti rôznych žánrov.

Podcast ARTÉRIA Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (3 epizódy)

00:06:18
  
14.01.2021

Pomsta je sladká a. s. od Jonasa Jonassona (Viem, čo čítam)

Vo wishliste ich máš mnoho, ale stále nevieš, ktorá by ťa zaujala najviac. Vybrať tú správnu knihu pre seba alebo svojich blízkych, vie potrápiť nejedného z nás. A preto vzniká literárna rubrika Viem, čo čítam. Dnes o knihe Pomsta je sladká a. s. od Jonasa Jonassona.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK