Od 30 do 70%! Taká je úspešnosť liečby alergie a astmy.
15:18

Od 30 do 70%! Taká je úspešnosť liečby alergie a astmy.

14.04.2020
Vieme, že liečba u pacientov s alergiou a astmou niekedy funguje veľmi dobre, liečba pacientom pomôže, pacient nemá žiadne, alebo len minimálne symptómy. Niekedy ale liečba pacientom pomôže iba „čiastočne“, symptómy ochorenia u pacientov pretrvávajú, a stáva sa, že liečba nezaberie „vôbec“. Prečo je tomu tak? Viac sa dozviete v dnešnom podcaste. Hosťom dnešného podcastu je Doc. Martin Hrubišk, alergológ - imunológ , odborník v tejto oblasti, ktorý pracuje na I. alergologickej ambulancii Onkologického ústavu sv. Alžbety. Moderuje Marián Mitaš.

Kompletný prepis podcastu nájdete na stránke: https://webakademia.sk/laicka-verejnost/podcast/1

Túto tému podporila spoločnosť ALK, ktorá prináša riešenia pre lepší život s alergiou.

Podcast Alergia - Imunológia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.