Ako sa stať hrdinom

Ako sa stať hrdinom

Autor: Ivet
Hranie hier na hrdinov je moje obľúbené hobby, nanešťastie sa o nich toho ale v našej krajine veľa nevie. Započúvaj sa preto do môjho podkastu a objav svety neobmedzených možností a kreatívnych riešení kde práve ty môžeš byť stredobodom diania. Staň sa hrdinom!

Podcast Ako sa stať hrdinom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (2 epizódy)

06:46
  
02.01.2022

Predstavenie

Niečo málo o mne, o tom ako som sa dostala k hrám na hrdinov a prečo to celé robím.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.