Zachraňuje pred rakovinou- Patrik Herman, moderátor, filantrop.
20:56

Zachraňuje pred rakovinou- Patrik Herman, moderátor, filantrop.

03.09.2020

Spoznajte známeho moderátora aj inak. Roky sa venuje nielen televízii, ale aj hendikepovaným deťom a onkologickým pacientom. Medzi prvými začal rozdávať testy na rakovinu. Mnohí ľudia mu preto ďakujú za život. 

* Čo ho najviac zasiahlo v živote? * Ako sa dá pomôcť onkologickým pacientom? * Akú prácu by chcel robiť okrem moderovania? 

Podcast Akčné ženy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.