#PREZDRAVIEZENY - Prevencia od A po Z - Ako sa stravovať po 40-ke či 50-ke?
27:49

#PREZDRAVIEZENY - Prevencia od A po Z - Ako sa stravovať po 40-ke či 50-ke?

22.10.2021

Človek si uvedomí, aké je zdravie dôležité, až keď ho stratí. Ako nám môže pomôcť strava a ako sa menia naše stravovacie potreby s pribúdajúcim vekom? Zdravé stravovanie vs. zdravé starnutie bola téma, ktorú sme otvorili s Vierou Parkániovou, ktorá sa na svojej životnej ceste napriek vážnej chorobe nikdy nevzdávala. Vyštudovala fyzikálnu chémiu, no medzi jedinečné momenty v jej kariére rozhodne patrí účasť na Svetovom pohári IFBB Bikini fitness Master 2018 v Španielsku. Svoje okolie obohacuje zdravým životným štýlom s dôrazom na pestrý a zdravý jedálniček. Je fitnesskou, motivačnou koučkou a konateľkou veľkej firmy. V spolupráci s poisťovňou Allianz vám prinášame podcast o zdraví a prevencii. #prezdraviezeny

👉👉👉Odoberajte náš YOUTUBE kanál: https://www.youtube.com/c/wwwakcnezenysk 

👉👉👉 Sledujte nás na INSTAGRAME: https://www.instagram.com/akcnezeny.sk/

👉👉👉 Nájdete nás aj na FACEBOOKU: https://www.facebook.com/akcnezeny.sk 

👉👉👉 Nájdete nás aj na LINKEDlNE: https://www.linkedin.com/company/1822...

Podcast Akčné ženy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.