#Akčnéženyzavolantom - V súťažnom aute si musíte veriť, jeden má v rukách druhého
30:45

#Akčnéženyzavolantom - V súťažnom aute si musíte veriť, jeden má v rukách druhého

22.10.2021

Zuzana Lieskovcová je prvá Slovenka, ktorá štartovala na rally v USA. V relácii Akčných žien testovala auto Peugeot 208 Rally 4, závodný špeciál, ktorý sa vyrába v Paríži. So Zuzanou Lieskovcovou sa rozprávala moderátorka Katarína Kukurová.  Úspešné ženy v krásnom aute Peugeot 208 Rally 4 od PEUGEOT SLOVENSKO. 

👉👉👉Odoberajte náš YOUTUBE kanál: https://www.youtube.com/c/wwwakcnezenysk

👉👉👉 Sledujte nás na INSTAGRAME: https://www.instagram.com/akcnezeny.sk/

👉👉👉 Nájdete nás aj na FACEBOOKU: https://www.facebook.com/akcnezeny.sk

👉👉👉 Nájdete nás aj na LINKEDlNE: https://www.linkedin.com/company/1822...  

Aj Akčné ženy jazdia s PEUGEOT SLOVENSKO :) 

Sledujte aj na IG: @peugeotslovensko

Podcast Akčné ženy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.