Športom k trvalej kvalite života- Zora Czoborová, fitness trénerka.
41:24

Športom k trvalej kvalite života- Zora Czoborová, fitness trénerka.

12.05.2020

Najznámejšia fitnesska Zora Czoborová v rozhovore s Luckou Hurajtovou prezradila, že držať diétu je hlúposť. Zároveň, netreba cvičiť nasilu. O svoje telo by sme sa mali primerane starať, aby sme mohli byť aj vo vyššom veku sebestační.  

Aké cvičenia sú populárne? Čo zaberá na svalovicu? Ako sa jej podarilo vyliečiť imobilnú mamu? Prečo by sme mali piť veľa vody? 

Podcast Akčné ženy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.