Čo nás čaká v roku 2022? Čo prezrádza náš dátum narodenia? Odpovedá numerologička Katka.
37:05

Čo nás čaká v roku 2022? Čo prezrádza náš dátum narodenia? Odpovedá numerologička Katka.

07.01.2022

Akcne zeny podcast- vianV podcaste #akcnezeny sme sa rozprávali s numerologičkou Katkou  Čičmancovou. 

Ku koncu roka zvyknú ľudia sumarizovať a zároveň si robiť  plány do nového roka. Pre každé znamenie zverokruhu však začína rok v  iný dátum. Aké prídu zmeny v roku 2022? Aký je rozdiel medzi západnou a  východnou numerológiou? Na čo je dôležité zamerať sa pri talentoch detí?  Započúvajte sa do nášho koncoročného podcastu s Katkou.   Moderátorka: Lucia Hurajtová  

👉👉👉Odoberajte náš YOUTUBE kanál: https://www.youtube.com/c/wwwakcnezenysk

 👉👉👉 Sledujte nás na INSTAGRAME: https://www.instagram.com/akcnezeny.sk/ 

👉👉👉 Nájdete nás aj na FACEBOOKU: https://www.facebook.com/akcnezeny.sk 

👉👉👉 Nájdete nás aj na LINKEDlNE: https://www.linkedin.com/company/1822...oce

Podcast Akčné ženy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.