Tvoja žena nie je tvoja matka- Peter Podlesný, zakladateľ Mužom.sk
38:12

Tvoja žena nie je tvoja matka- Peter Podlesný, zakladateľ Mužom.sk

08.07.2020

Dámy nemôžu nič riešiť za svojich partnerov. Rozhovor s Petrom Podlesným, ktorý učí mužov pestovať si charakter a disciplínu. Veľký vzor pre mužov aj ženy. Jeho slová sa vám vryjú do kože. Ako by to mohlo fungovať v partnerstve? Ako sa správať k deťom, aby z nich vyrástli zrelé osobnosti? Prečo si potrebujeme vyberať ľudí okolo seba? 

* Muži potrebujú uznanie a priestor 

* Neexistuje, že muž príde domov, ľahne na gauč a zavrie sa do časovej kapsuly 

* Snažím sa nakopnúť mužov, aby našli svoju energiu 

* Potrebujeme okolo seba ľudí, ktorí kráčajú pred nami.


Podcast Akčné ženy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.