#Akčnéženyzavolantom -"Od žien sa očakáva, že budú nosiť topánky na podpätku, ale na šoférovanie to nie je správna voľba"
43:33

#Akčnéženyzavolantom -"Od žien sa očakáva, že budú nosiť topánky na podpätku, ale na šoférovanie to nie je správna voľba"

22.10.2021

S Luciou Solomon sa v relácii Akčné ženy za volantom zhovárala Babsy Jagušáková a testovali spolu luxusný Jaguar I-Pace. Sponzorom našej relácie je Top Auto Premium, predajca prémiových áut značiek Jaguar a Land Rover v Bratislave. 

 👉👉👉Odoberajte náš YOUTUBE kanál: https://www.youtube.com/c/wwwakcnezenysk

👉👉👉 Sledujte nás na INSTAGRAME: https://www.instagram.com/akcnezeny.sk/

👉👉👉 Nájdete nás aj na FACEBOOKU: https://www.facebook.com/akcnezeny.sk

👉👉👉 Nájdete nás aj na LINKEDlNE: https://www.linkedin.com/company/1822... 

Oplatí sa sledovať na Instagrame: @t.o.p.autopremium

Podcast Akčné ženy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.