#PREZDRAVIEZENY - Prevencia od A po Z s Andreou - inštruktorkou prvej pomoci. Prvá pomoc. Ako ju správne poskytnúť?
24:07

#PREZDRAVIEZENY - Prevencia od A po Z s Andreou - inštruktorkou prvej pomoci. Prvá pomoc. Ako ju správne poskytnúť?

19.11.2021

Nikdy neviete, kedy budete potrebovať podať prvú pomoc. Relácia #prezdraviezeny vám prináša témy zamerané na zdravie a prevenciu. Čo urobiť a čomu sa pri prvej pomoci vyhnúť?   Prvá pomoc nerovná sa resuscitácia. Ak poskytneme čokoľvek a privoláme aspoň prvú pomoc v podobe zavolania sanitky, urobíme niečo.   V spolupráci s poisťovňou Allianz vám prinášame podcast o zdraví a prevencii.

 #prezdraviezeny 

👉👉👉Odoberajte náš YOUTUBE kanál: https://www.youtube.com/c/wwwakcnezenysk

👉👉👉 Sledujte nás na INSTAGRAME: https://www.instagram.com/akcnezeny.sk/

👉👉👉 Nájdete nás aj na FACEBOOKU: https://www.facebook.com/akcnezeny.sk

👉👉👉 Nájdete nás aj na LINKEDlNE: https://www.linkedin.com/company/1822...

Podcast Akčné ženy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.